MYJNIE BEZDOTYKOWE

 Skorzystaj z nowoczesnych i niezwykle efektywnych myjni bezdotykowych w Radomiu. Automyjnie Edmar to świetne rozwiązanie dla kierowców samochodów osobowych jak i dostawczych. Nasze myjnie ręczne to świetny sposób na czyste i zadbane auto. Skorzystaj z nowoczesnych stanowisk  i dołącz do grona zadowolonych Klientów. 

otwarci 24h/7

najnowszy sprzęt

najlepsza chemia

MYJNIE BEZDOTYKOWA W RADOMIU

Wolanowska 127, 26-600 Radom

Czarnieckiego/Aleja Róż 14, 26-600 Radom

ZNAJDZIESZ NAS:

Wolanowska 127, 26-600 Radom

Czarnieckiego/Aleja Róż 14, 26-600 Radom

Myjnia samochodowa Radom

Właśnie w Radomiu powstały nasze myjnie samochodowe nowej generacji. Są ekologiczna, nie rysują lakieru, a wręcz potrafią go naprawić . Każdy właściciel auta, który ceni sobie estetykę pojazdu, jakość mycia oraz swój czas, może od teraz skorzystać z usług najnowocześniejszej myjni w Radomiu.

Myjnia ręczna Radom to zestaw nowoczesnych narzędzi do pielęgnacji samochodu. Dla nas Kierowców samochód bardzo często jest swego rodzaju wizytówką. Dlatego też warto zadbać o nie korzystając z najlepszych narzędzi. Myjnia samoobsługowa to idealny sposób na czyste i zadbane autko.

W myjniach znajdziemy m.in. funkcję oprysku felg – mieszanki specjalnie przygotowanego środku, który pozostawiony przez chwile wyczyści felgi naszego samochodu. Świetnym rozwiązaniem jest także narzędzie do prania dywaników samochodowych. 

Co ważne, kompleksowe mycie samochodu nie musi być drogie. Nasza myjnia oferuje najwyższej jakości usługi w przystępnej cenie, dlatego też może z niej skorzystać każdy kierowca samochodu osobowego czy dostawczego. Myjnia samochodowa oferuje usługi dla mieszkańców Radomia i okolic, ale także wszystkich kierowców przejeżdżających drogą krajową nr 12.