O NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

0 +
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0 +
ZEZŁOMOWANYCH POJAZDÓW
0 +
LAT W BRANŻY

POZNAJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ

Nasza Stacja Demontażu Pojazdów posiada pozwolenie Wojewody Mazowieckiego nr W-88 w zakresie zbierania, przetwarzania, kasacji i demontażu pojazdów.

Skupujemy pojazdy z terenu województwa Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Lubelskiego i Łódzkiego, gdzie posiadamy swoje oddziały.

Zakupione samochody odbieramy bezpłatnie swoimi lawetami.

Firma EDMAR jest gwarantem, iż przeznaczony do złomowania samochód zostanie poddany utylizacji zgodnie z wymogami ochrony środowiska i obowiązującymi przepisami wydziałów komunikacji.

ZŁOMOWANIE AUT EDMAR RADOM

Złomowaniem samochodów w Radomiu, Warszawie, Łodzi, Lublinie i wszystkich okolicach zajmujemy się już od 15  lat. Kilkadziesiąt tysięcy zezłomowanych aut świadczy po pierwsze o olbrzymim doświadczeniu naszej firmy w zakresie autokasacji, a po drugie o wielkim zaufaniu, którym darzą nas nasi Klienci.

Firma Edmar – złomowanie aut Radom działa w sposób kompleksowy. Oprócz złomowania i kasacji aut, zajmujemy się także odtwarzaniem części samochodowych ze złomowanych pojazdów i wprowadzeniu ich na rynek wtórny poprzez sprzedaż lokalną i internetową.

Jeśli jesteś  zainteresowany naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu. Na pewno nie będziecie żałować i z uśmiechem na ustach dołączycie do grona naszych zadowolonych Klientów.

AUTO ZŁOM EDMAR RADOM

Jeśli nie wiesz co zrobić ze swoim skorodowany, zepsutym, awaryjnym czy rozbitym samochodem wiedz, że nasza firma wie jak Ci pomóc. Realizujemy od lat usługi złomowania i auto kasacji na terenie Radomia i okolic.

Firma Edmar jest jednym z liderów w branży motoryzacyjnej na terenie centralnej Polski, dlatego warto nam zaufać. Stacja Demontażu Pojazdów to jedyna legalna możliwość wycofania pojazdu z ruchu. Należy o tym pamiętać przeglądając przeróżne internetowe ogłoszenia o możliwym skupie Twojego uszkodzonego auta za atrakcyjną gotówkę. Oszustów nie brakuje, a Ty po latach możesz obudzić się z problemami dotyczącymi nieopłaconych składek ubezpieczenia OC.

Nie pozwól na to i zaufaj legalnie działającej firmie EDMAR w Radomiu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

CO BĘDZIE CI POTRZEBNE DO ZEZŁOMOWANIA POJAZDU

ID-removebg-preview

DOKUMENT TOŻSAMOŚCI

Niezbędnym dokumentem przy złomowaniu jest dowód osobisty, ewentualnie prawo jazdy lub paszport. Bez tego nie ma możliwości oddania samochodu do autokasacji.

documents-removebg-preview

DOKUMENTY POJAZDU

W tym momencie niezbędne jest posiadanie dwóch dokumentów: dowodu rejestracyjnego i karta pojazdu. W przypadku braku posiadania dowodu lub zatrzymania go przez policję, niezbędne jest oświadczenie z miejscowego Wydziału Komunikacji. Karta pojazdu także może przyspieszyć proces złomowania. Jeśli jej nie posiadasz np. została zniszczona - należy złożyć pisemne oświadczenie.

DO POBRANIA OŚWIADCZENIE O UTRACIE:

agreement-removebg-preview

UMOWA KUPNA/SPRZEDAŻY

Jeśli samochód został zakupiony, jednak nie był przerejestrowany, będzie to dokument niezbędny do przeprowadzenia złomowania samochodu. Jeśli samochód otrzymaliśmy w spadku, musimy przedstawić odpowiedni wyrok - jeśli to darowizna - odpowiedni akt notarialny,

DO POBRANIA:

right-removebg-preview

UPOWAŻNIENIE DO ZŁOMOWANIA

W sytuacji, kiedy osoba złomująca nie jest właścicielem pojazdu, należy przedstawić odpowiednie upoważnienie.

DO POBRANIA:

autoryzacja-removebg-preview

ZGODA NA ZŁOMOWANIE

To dokument, który jest potrzebny w sytuacji, kiedy właścicielem pojazdu jest więcej niż jedna osoba. Wtedy zgodę na złomowanie musi wyrazić każdy ze współwłaścicieli.